Gökçek'ten şok Baykal iddiası: ''İntikam alıyor''

Gökçek'ten şok Baykal iddiası: ''İntikam alıyor''

Gökçek'ten ÅŸok Baykal iddiası: ''Ä°ntikam alıyor''

Ankara BüyükÅŸehir Belediye BaÅŸkanı Melih Gökçek, eski CHP Genel BaÅŸkanı Deniz Baykal için konuÅŸtu: "Sayın Baykal, sayın CumhurbaÅŸkanımızdan gidip Meclis BaÅŸkanlığı'nı istemiÅŸti. Sayın CumhurbaÅŸkanı da bunu vermedi.

Ankara BüyükÅŸehir Belediye BaÅŸkanı Melih Gökçek, eski CHP Genel BaÅŸkanı Deniz Baykal için konuÅŸtu: "Sayın Baykal, sayın CumhurbaÅŸkanımızdan gidip Meclis BaÅŸkanlığı'nı istemiÅŸti. Sayın CumhurbaÅŸkanı da bunu vermedi. Anlıyorum ki Baykal ÅŸimdi onun intikamını alıyor.

 
A Haber'de yayınlanan Kadraj programına katılan Ankara BüyükÅŸehir Belediye BaÅŸkanı Melih Gökçek, sunucunun "Deniz Baykal 7 Haziran'da uzlaÅŸma olsaydı, 15 Temmuz olmazdı diye bir açıklama yaptı. Ne demek istedi/" sorusuna ÅŸu yanıtı verdi:
 
"Sayın Baykal'ı severim. O da beni sever. Açık söylüyorum Sayın Baykal ile Sayın KılıçdaroÄŸlu'nu yan yana getirip bir teraziye koyduÄŸunuz zaman Baykal ağır basar. Bunu her zaman söylemiÅŸimdir gene söylerim. Fakat son günlerde sayın Baykal'ın demeçlerine hayret ediyorum ve bunları neden verdiÄŸini anlamakta da müÅŸkilat çekiyorum. Sayın Baykal'ı biri nasıl sıkıştırdı bunu öÄŸrenmek istiyorum. ÖÄŸrenemedim daha. Bu konuda kesin kanaatim var. Yalnız ÅŸu var '7 Haziran'da uzlaÅŸma olsa darbe olmazdı, ihtiyacımız olan uzlaÅŸma' diyor. Ben ÅŸunu biliyorum. Sayın Baykal, belki de ilk defa duyacak Türkiye, Sayın Baykal, Sayın CumhurbaÅŸkanımızdan gidip Meclis BaÅŸkanlığı'nı istemiÅŸti. Bunu gayet iyi bliyorum. Sayın CumhurbaÅŸkanı da bunu vermedi. Bu da kamuoyuna intikal etmedi. Anlıyorum ki Baykal ÅŸimdi onun intikamını alıyor. Kendisi baÅŸkan olsa bu iÅŸler hallolacaktı. EÄŸer kendisi baÅŸkan olsaydı, Cumhuriyet Halk Partisi AK Parti ile koalisyon kursaydı ÅŸu an AK Parti diye bir parti kalmayacaktı."
 
Hürriyet


Copyright - 2016 www.armator.info | Tüm Haberlerin Buluştuğu Nokta

Google Takip Kodu